Bábozással a tehetséges gyermekekért!

NTP-INNOV-21-0332

A hazai és határon túli bábművészeti tehetséggondozó programunk célja, hogy a báb eszközeivel a kisiskolás gyermekeket fejlesszük, tehetségüket kibontakoztassuk és számukra a beszéd, a kommunikáció, a fellépés, a magabiztosság, az önbizalom növelés területein megmutassuk azokat az eszközöket, módszereket, amelyek a személyiségük fejlődése által is erősíti a tehetségüket.

Egész éves programunkban arra helyezzük a hangsúlyt, hogy a művészet több ágának megismerésével  – bábozás, zene, hangszerek, előadásmód –  egy komplex fejlesztést adjunk a kiválasztott kisdiákok részére, amelynek eredménye a diák gondolkodásának gazdagítása és fejlődése.

A projektről készült filmet ITT láthatjátok:

Cím

2921 Komárom, Kossuth utca 81.

 

 

Nyitvatartás

Előzetes egyeztetés alapján

Kapcsolat

kemence.egyesulet@gmail.com
+36 70 774 1111